Mercan Servis Ekipmanları - Kaporta, Mekanik Garaj Ekipmanları ve Sarf Malzemeleri.
image 1

2.El Makinalar

Siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede ve en uygun fiyata 2.El makinalarımızı sunmaktayız. Servislere uygun olan ve şirketimiz GARANTİSİ altında bulunan makinaların listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.
image 1

Makine Tamir & Bakım Hizmetimiz

Gazaltı Kaynak, Punta Kaynak, Çektirme Makinası, Tig Kaynak, Plasma Kesme, Saplama, vb. Makinalarınız ile ilgili bakım ve Tamir hizmetimiz mevcuttur. Konusunda tecrübeli servis ekibimiz tamiratı yerinde veya şirketimizde gerçekleştirmek üzere en kısa zamanda yanınızda olacaktır.
 
Çok geniş kapsamda tecrübe gerektiren Otomotiv sektöründe, başarı ile yolunda ilerleyen şirketimizin çalışanları elde ettikleri bilgi birikimini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

Müşterilerimizin işlerinde göstermiş olduğu zaman ve kalite hassasiyetini en ince ayrıntısına kadar bilen bir şirket politikamız vardır. Böylelikle sizlerin yanında, sizler gibi düşünerek kalite ve hizmet politikamızı en üst noktaya taşımaktayız.

2009 tarihinden günümüze bilinen araç distribütör firmaları ile satış anlaşmaları yapılmış ve müşteri portföyümüze Nissan, Citroen, Renault, Fiat, Ford, Hyundai, Mercedes, Bmw, Volkswagen vb. birçok firma katmış bulunmaktayız. Referanslarımız için lütfen tıklayınız.

Bizi Takip Etmek İçin